تعاونی نواندیشان آروند قابوس – مرکز مشاوره پهپادهای کشاورزی
دفتر مرکزی : استان گلستان،گنبدکاووس
01733234788

پهپاد طیف سنج DJI P4 MS

فانتوم ۴ مالتی اسپکترال؛ یک پهپاد کشاورزی فوق حرفه‌ای

پهپاد کشاورزی فانتوم ۴ مالتی اسپکترل یک Drone پیشرفته از نوع کواد کوپتر در زمینه جمع آوری داده‌های دقیقی از وضعیت گیاهان و مزارع است و کاربردش در همین زمینه می‌باشد. فانتوم ۴ مالتی اسپکترال، یک کوادکوپتر کشاورزی ساخت کمپانی بزرگ DJI است. با این پهپاد کاربران می‌توانند تصویربرداری چندجانبه ای از سطح گیاهان داشته باشند. در ادامه شما را با این پهباد مخصوص کشاورزی بیشتر آشنا خواهیم نمود. پس با همراه شوید.

این پهپاد کشاورزی، می‌تواند تحولی عظیم را در صنعت کشت  ایجاد کند. در ادامه بررسی تخصصی این مالتی‌روتور هوشمند را خواهیم داشت.

ارزیابی سریع سلامت گیاهان

پهپاد کشاورزی P4 Multispectral برای انجام ماموریت و امور کشاورزی، نظارت بر محیط زیست، ارزیابی سلامت گیاهان و اموری دیگر بسیار پرکاربرد است. P4 روند رشد و سلامت محصولات را به خوبی ارزیابی کرده و کار مدیریت و رسیدگی به نمو گیاهان را تسهیل کرده است.

مشخصات پروازی

پهباد P4 همچون محصولات دیگر کمپانی دی جی آی، استانداردهای پروازی را داراست که میتوان به مدت زمان بالای پرواز یعنی 27 دقیقه و سیستم OcuSync با حداکثر نرخ انتقال 7 کیلومتر اشاره کرد.

کوادکوپتر P4 Multispectral

پهپاد کشاورزی P4 Multispectral و کنترل کامل بر سطوح خاک و گیاه با دوربین شش گانه

امروزه کار کشاورزی به دلیل در دسترس بودن مجموعه تصاویری از داده‌های زراعی، بسیار آسان تر و موثرتر از قبل شده است. شما می‌توانید این کار را با دوربین RGB که طیف رنگی آبی، سبز، قرمز، Red Edge و Near Infrared bands را پوشش میدهد، انجام دهید. فانتوم مالتی اسپکترال دارای دوربین 2 مگاپیکسل تثبیت شده بر روی گیمبال 3 محوره می‌باشد. از مناطقی که بازدید مشکلی دارند می‌توانید با این پهپاد کشاورزی تصاویر چندلایه‌ای را انجام دهید.

این دوربین شش گانه از شش دریچه جداگانه تشکیل شده است که شامل موارد زیر است:

Red Edge (RE)

Near-Infrared (NIR)

Green (G)

Blue (B)

Red (R)

Visible Light (RGB)

کوادکوپتر P4 Multispectral

  • وجود سنسور میزان تابش آفتاب و نور خورشید برای نتایجی دقیق‌تر

در قسمت بالای کوادکوپتر P4 Multispectral ، یک سنسور جهت میزان تابش نور خورشید قرار دارد که دقت و انسجام جمع آوری داده‌ها را در زمان‌های مختلفی از روز به حداکثر می‌رساند.

کوادکوپتر P4 Multispectral

  • نمایش RGB و NDVI

NDVI شاخص گرافیکی ساده‌ای است که در زمینه پوشش گیاهی یک منطقه خاص می‌تواند داده‌های مهمی را به محققان بدهد. با استفاده از این شاخص می‌توانید پوشش گیاهی منطقه را بصورت سنجش از دور بررسی کرده و مطالعات جامع کشاورزی را با دقت بسیار بالا انجام داد. امروزه صرفا داشتن تصاویر هوایی برای متخصصان ag که نیاز به اطلاعات زیادی دارند، کافی نیست. شما می توانید به راحتی با کوادکوپتر P4 Multispectral تجزیه و تحلیل کاملی بر پوشش گیاهان از طریق NDVI و طیف رنگی RGB داشته باشید.

کوادکوپتر P4 Multispectral

  • دقت بالا در اندازه‌گیری

با استفاده از پهباد P4 Multispectral می توانید در هر زمانی تصاویر ثبت شده توسط دوربین‌های فانتوم 4 را با دقت بالای در سطح سانتی متر دریافت کنید.

  • قابلیت مدیریت پروازها

با استفاده از GS PRO می توانید کوادکوپتر فانتوم 4 مالتی اسپکترال را برای انجام ماموریت های خودکار و مدیریت پروازها از راه دور آماده کنید.

کوادکوپتر P4 Multispectral

  • برای حل مشکلات اقدام کنید

بر اساس داده های به دست آمده از کوادکوپتر P4 Multispectral می‌توانید به درمان قطعی و هدفمند پوشش گیاهی منطقه و یا مزرعه خود بپردازید.

جمع بندی و خرید کوادکوپتر P4 Multispectral

پرنده P4 Multispectral یک پهپاد کشاورزی برای امور زراعی است و بسیار هوشمندانه این امور را انجام می‌دهد. برای بررسی رشد و نمو گیاهان می توانید فانتوم ۴ مالتی اسپکترال را بر روی مناطق موردنظرتان پرواز دهید و به حل مشکلات و درمان آن‌ها بپردازید. همچنین بخاطر داشته باشید که مطالعات کشاورزی، به شدت بر روی کاهش هزینه‌ها موثر است.

——————————————————————————

کاتالوگ DJI Phantom 4 multispectral

فایل PDF

پهپاد سمپاش 16لیتری DJI T16

پهپاد سمپاش Agras T16 شرکت Dji

Agras T16 از یک ساختار حرفه ای و پیشرفته با طراحی ماژولار بهبود یافته بهره مند شده است. این محصول دارای بزرگترین مخزن پاشش سم با عریض ترین سیستم پاشش که تاکنون در یک پهپاد کشاورزی از محصولات Dji دیده شده است، بهره مند گردیده است. Agras T16 با داشتن سخت افزار قدرتمند، موتورهای پر بازده، برخورداری از هوش مصنوعی و برنامه ریزی عملکرد سه بعدی، بهره وری و عملکرد یک پهپاد سمپاش را به یک سطح کاملاً جدید و پیشرفته ای منتقل کرده است.

مهمترین مشخصات پهپاد کشاورزی Dji برای سمپاشی

تانکر و مخزن 16 لیتری
دستگاه ضدآب با درجه حفاظتی IP67
دقت بسیار بالا (در حد سانتی متر) به دلیل برخورداری از سامانه RTK
برخورداری از رادار تصویربرداری DBF
دارای دوربین FPV دید از جلو با زاویه دید کاملا باز
موتور Al Engine

پهپاد کشاورزی T16 و بهبود قابل توجه در مهمترین پارامترها

در پهپاد سمپاش T16 وزن Payload افزایش یافته که همین امر باعث رشد بهره وری و بازدهی دستگاه شده است. مخزن پاشش T16 تا 16 لیتر مایع را می تواند حمل کند و عرض اسپری نازل ها به 6.5 متر افزایش یافته است. سیستم پاشش دارای 4 پمپ و 8 مایع پاش یا نازل با حداکثر سرعت اسپری 4.8 لیتر در دقیقه است. T16 می تواند 24.7 acres معادل (10 هکتار) در ساعت را اسپری کند. سیستم پاشش همچنین دارای یک سنجشگر یا اندازه گیر الکترومغناطیسی کاملاً جدید است که دقت و بهره وری بالاتری نسبت به نمونه متداول قدیمی دارد.

سمپاشی باغات به کمک پهپاد

پهپاد T16 به کمک Dji Terra قادر است یک مدل سه بعدی از منطقه پروازی باغات و شناسایی درختان میوه با فناوری هوش مصنوعی بسازد. سپس با توجه به نوع قرارگیری درختان و ارتفاع آنها می توان برنامه های مختلف سه بعدی برای سمپاشی ایجاد کرد.

راه حل جامع و عملیات هوشمند کشاورزی با پهپاد T16

شرکت دی جی آی با ابداع سیستم Dji Agriculture متعهد شده است کارآمدی و هوشمندی را برای گردش فرآوری در کشاورزی بهبود بخشد. به کمک پهپادهای سمپاش این شرکت و دیگر پهپادهای مورد استفاده در حوزه کشاوری همچون فانتوم 4 RTK و فانتوم 4 مولتی اسپکترال و همچنین ابزارهای موثر سخت افزاری و نرم افزاری Dji، عملیات کشاورزی هوشمند تر خواهد شد. سرعت و کارایی بهبود می یابد و پیشرفت های صنعتی افزایش پیدا می کند.

فانتوم 4 RTK پهپاد نقشه بردار Dji می تواند با موقعیت یابی در سطح سانتی متر، مجموعه ای از داده ها با دقت بالا و همچنین مجموعه ای از تصاویر (247 جریب Acre معادل حدود 100 هکتار در 25 دقیقه) را جمع آوری کند. Dji Terra به صورت real time آنی و در لحظه مدل سازی دو بعدی و سه بعدی را انجام داده و خروجی برنامه عملیاتی را ارائه می دهد. پلترم یا سامانه مدیریت کشاورزی دی جی آی یا همان DJI Agriculture Management Platform داده های عملیاتی را مدیریت کرده و برنامه نهایی برای انجام کار را صادر می کند. در نتیجه پهپاد سمپاش Agras T16 با بهره روی و راندمان عملیاتی بالا 24.7 Acre معادل حدود 10 هکتار در ساعت را تحت پوشش قرار خواهد داد.

باطری و شارژر هوشمند پهپاد سمپاش اگراس تی 16

باتری T16 دارای ظرفیت 17.500 میلی آمپر ساعت و دارای سیستم ولتاژ بالای 14S است که باعث کاهش مصرف برق می شود. باطری با یک محفظه با درجه حفاظتی IP54 محافظت شده است. باتری پهپاد کشاوری تی 16 با پشتیبانی از فناوری متعادل سازی سلول، دارای عمر بیشتر و افزایش چرخه شارژ تا 400 بار شده است. در مدل Agras MG1P این چرخه 200 بار شارژر بوده است که نسبت به این مدل 100 درصد رشد را داشته است. این مهم منجر به کاهش هزینه ها در خرید باطری جدید برای مصرف کنندگان خواهد شد. شارژر T16 حداکثر چهار باتری را می تواند همزمان شارژ کند. هنگام استفاده از حالت شارژ سریع تک کانال، یک بار شارژ کامل باطری فقط 20 دقیقه طول خواهد کشید که 50 درصدی سرعت شارژ نسبت به قبل بیشتر شده است. این شارژر دارای یک سیستم بررسی و مدیریت سلامت باتری است که بر داده های مهم همانند ولتاژ و دما برای اطمینان از صحت و سلامت باطری نظارت دارد.

—————————————————————————–

کاتالوگ DJI Agras T16

فایل PDF

پهپاد سمپاش 10لیتری DJI MG1-P

پهپاد کشاورزی DJI MG-1P با قابلیت حمل بالا و کارایی پیشرفته

کمپانی دی جی آی را میتوان با کیفیت ترین برند حال حاضر در زمینه ساخت هواپیماهای بدون سرنشین دانست که با تولیدات گسترده همه ساله محصولات آن از استقبال خوبی برخوردار می باشند. موفقیت در زمینه ساخت کوادکوپتر دوربین دار و دوربین ورزشی از مواردی بودند که باعث سرنشینی این کمپانی در رقابت با رقیبان خود شده، اما DJI با آوازه بلندی که به دست آورد خط تولیدی از پهبادهای کشاورزی را پیش رو گرفت و قصد ارائه خدمتی بی نظیر به کشاورزان را دارد. سمپاش Agras MG-1P نمونه ای بسیار حرفه  ای از این محصولات می باشد که با ساختاری مهر و موم شده قابل شستشو بوده و تانکر مخصوص آن حدود 10 کیلوگرم مایع و کود کشاورزی را جای میگیرد. این پرنده سمپاش و بدون سرنشین کنترل از راه دور از امکانات فراوانی بهره می برد که در  ادامه به معرفی تمامی آنها می پردازیم.

بدنه ضد آب و طراحی تاشو اکتا روتور DJI MG-1P

ام جی -1 پی یک سمپاش می باشد و بعد از کار نیاز به شست شو برای دفع سموم از بدنه آن دارد، بنابراین کمپانی برای راحتی کار شما محصول خود را به یک بدنه مهر موم شده مجهز کرده تا بعد از سمپاشی مزارع بتوانید آن را به صورت کامل شستشو دهید. این پهباد در واقع یک اکتاکوپتر میباشد که از 8 عدد روتور پر قدرت برای آن به کار گرفته اند. این روتورها به صورت دو تایی بر روی یک بازوی قدرتمند تعبیه شده اند و قابل جمع شدن هستن که در این حالت اندازه پهباد بسیار کوچک میشود، یعنی حدود 78x78x58 سانتی متر، که در حالت آماده به کار این اندازه به چیزی حدود 146x146x58 سانتی متر افزایش می یابد. در زیر این روتورهای نازل ها یا اسپری های قابل تعویض تعبیه شده اند و به چند صورت ممکن میتوانند فرایند پاشش سموم و کودهای شیمیایی را فرا بگیرند. پهباد MG-1P دارای سیستم خنک کننده درونی می باشد، در این فرایند هوای اطراف پرنده از ورودی جلو وارد پهباد می شود و با گذر از یک فیلتر سه گانه تمامی گرد و غبار آن گرفته شده، و از آنجا به روتورها می رسد. وزن این پرنده در حالتی که تانکر آن پر باشد حدود 23.9 کیلوگرم بوده، اما در حالت آزاد و خالی از هر گونه آفت کش یا سموم کشاورزی وزن آن برابر با 13 کیلوگرم می باشد و زمان بیشتری در این حالت می توان از سمپاش استفاده کرد.

سیستم اسپری جدید و پیشرفته

یکی از قابلیت هایی مهم این مولتی روتور که نسبت به همتای خود یعنی سمپاش DJI MG-1S ارتقاع یافته سیتم پاشش آن می باشد و به صورت جداگانه قابل خریداری و نصب بر روی محصول مورد نظر می باشد. این اسپری قابل نصب بر روی سمپاش های سری MG کمپانی دی جی آی می باشد. این سیستم پیشرفته از نازل هایی با قابلیت پاشش مواد جامد و مایع بهره می برد که با دستگاه تکان دهنده و یک خروجی بی نظیر میزان خروجی مواد را به خوبی کنترل می کند. این سیستم اسپری بر سرعت و کیفیت کار محصول می افزاید.

دوربین ّFPV برای مشاهده زنده مزارع

کمپانی DJI برای این محصول خود یعنی DJI Agras MG-1P از دوربین های FPV با قابلیت ضبط و نمایش زنده به کار گرفته است. این دوربین با زاویه دید 123 درجه میتوانند از فواصل دور نمایش های روشن با رزولوشن 1280×960 پیسکل با 30 فریم در ثانیه به ثبت برساند. با وجود این دوربین شما می توانید بدون استفاده از نقاط A و B به صورت آزادانه به تمام جهت حرکت کنید و یک پرواز کاملا آزاد و حرفه ای را داشته باشید.

پیشرانه قدرتمند با سرعت بالا و 3 کیلومتر برد مسافتی

موتورهای براشلس برای پرنده MG-1P در نظر گرفته اند و سرعتی برابر با 12 متر در ثانیه را برای این پهباد سمپاش رقم می زند. این پرنده از یک برد مناسب بهره می برد یعنی پرواز و انجام فرایند سمپاشی در محدوده ای به قطر 3 کیلومتر که قابلیتی بسیار مناسب برای یک پهپاد کشاورزی می باشد.

کنترل 5 هواپیما MG-1P به صورت همزمان

یکی از قابلیت های بسیار حرفه ای این محصول ریموت کنترل آن میباشد، که امکان کنترل 5 عدد از پهپادهای DJI MG-1P را فراهم میکند. با این قابلیت دوست داشتنی می توانید کشتزارهای خود را با سرعت خیره کنند سمپاشی کنید.

قابلیت حمل بیش از 10 کیلوگرم آفت کش و کود کشاورزی

تانکر تعبیه شده در زیر پهباد DJI MG-1P ظرفیت ده کیلوگرم مایع آفت کش و سموم کشاورزی را دارد. مایع درون این تانکر از طریق لوله های مخصوص وارد نازل ها شده و از آن جا فرایند پاشش به چند طریق ممکن صورت می گیرد. این تانکر 10 لیتری با گنجایش 10 کیلوگرم وزن در ابعادی به طول وعرض 15×19 سانتی متر و ارتفاع 7 سانتیمتر ساخته شده است.

باتری 20 سل اکتا روتور MG-12000P

باتری این پهباد از نوع MG-12000P با 20 سل لیتیومی می باشد که دارای ولتاژ 44.4 ولت و ظرفیت 12000 میلی آمپر می باشد و با یک بار شارژ کامل می توانید حدود ده دقیقه با این هواپیما سمپاشی کنید. اما در شرایطی که تانکر مخصوص سموم و آفت کش ها خالی باشد میزان دوام شارژی این باتری به 23 دقیقه هم می رسد. برای محصول جعبه هاب مخصوص شارژ چند باتری به صورت همزمان در نظر گرفته شده تا بتوانید در زمان مناسب تمام باتری ها را شارژ کنید.

برنامه MG APP 2.0 برای کنترل چند پهپاد به صورت همزمان

شما همچنین می توانید علاوه بر ریموت کنترل از طریق دستگاه هوشمند (تلفن هوشمند یا تبلیت) خود نسبت به خلبانی و فراگیری قابلیت های این پهباد بهرمند شوید. برای این کار ابتدا اپلیکیشن مخصوص MG APP 2.0 را بر روی دستگاه تلفن همراه خود نصب کنید سپس با استفاده از آن نسبت به مشاهد موقعیت پرنده با استفاده از موقعیت مکانی و کنترل آن اقدام کنید. مهمترین قابلیتی که این برنامه در اختیار کاربران قرار می دهد امکان کنترل چند هواپیما به صورت همزمان می باشد و همچنین این برنامه مسیر های بهینه شده را برای افزایش کارایی و سرعت بخشیدن به فرایند سمپاشی در اختیار کاربران قرار خواهد داد.

دقت موقعیت یابی با RTK

DJI MG-1P از یک تکنولوژی یا ناوبری D-RTK بهره می برد که با دقت اندازه گیری 1 سانتی متر می تواند مانور دقیقی بر روی موقعیت دلخواه شما داشته باشد. این تکنولوژی با مقاومتی که در برابر تداخل ولتاژ های قوی دارد می تواند موقعیت دقیق مزارع را برای کاربر بر روی ریموت کنترل ارسال کند. این سیستم موقعیت یاب متشکل از GPS پیشرفته به همراه GLONASS (global) می باشد.

رادار ارتقاع یافته با دقت بالا و حسگر اجتناب از موانع

در پهباد کشاورزی DJI MG-1S مدل قبلی کمپانی از سه رادار با دقت بالا به کار برده اند اما برای DJI Agras MG-1P این سیستم ارتقاع یافته و از سیستم اجتناب از موانع به کار گرفته اند. این سیستم محافظتی پهباد ام جی – 1 پی را از موانعی نظیر سیم های برق ، شاخه درختان و غیره محافظت می کند. این سنسور ایمنی توانایی این را دارد تا موانع را از فاصله 15 متری تشخیص داده و از برخورد پهپاد با آنها جلوگیری کند.

عملکرد پرواز: پایدار و قابل اطمینان

این پهباد DJI از الگوریتم های پروازی پیچیده ای استفاده می کند تا بتواند پروازی امن و به دور از دردسر را برای خلبان به ارمغان بیاورد. قبل تپنده این هواپیما متشکل از 8 روتور می باشد که در صورت شکستن یا معیوب شدن هر کدام از بازوها یا روتورها ایمنی پرواز را تضمین می کند. سیستم درایو موتورها دارای یک مکانیسم پیشرفته می باشد که امکان تغیر سیگنال های ارتباطی را در حین پرواز فراهم می آورد.

—————————————————————————–

کاتالوگ DJI Agras MG1-p

فایل PDF

پهپاد مدلسازی 3بعدی DJI P4 RTK

کوادکوپتر فانتوم 4 ار تی کی |Phantom 4 RTK

 این پرنده دارای هوش مصنوعی با دقت بالا در نقشه برداری می باشد.

شما می توانید با استفاده از کوادکوپتر فانتوم 4 RTK نسل بعدی پردازش پیشرفته نقشه برداری هوایی می باشد، کمترین و دقیقترین راه حل نقشه برداری در ارتفاع کم، را تجربه کنید.

فانتوم 4 RTK Phantom4 RTK

نقشه برداری در نسل جدید

شرکت DJI هواپیمای بدون سرنشین جدید خود با نام کوادکوپتر فانتوم 4 RTK را با تکنولوژی کامل طراحی کرده است که یک استاندارد دقیق را ایجاد میکند.

کوادکوپتر فانتوم 4 RTK اطلاعات را به طور سانتیمتری دقیق فراهم میکند و کنترل نقطه زمین را کاهش میدهد.

فانتوم 4 RTK Phantom4 RTK

سیستم موقعیت یابی دقیق فانتوم 4 RTK

ماژول RTK جدید به طور مستقیم به Phantom 4 RTK متصل شده و اطلاعات موقعیت دقیق موقعیت سانتیمتری را برای بهینه سازی کلی داده های فراداده فراهم می کند. به طور مستقیم تحت گیرنده RTK، ماژولهای GNSS انحصاری نصب شده است که پایداری پرواز بیشتری را در مناطق با پذیرش سنتی ضعیف، از قبیل شهرهای درون شهری پرجمعیت فراهم می کند. با ترکیب هر دو ماژول، Phantom 4 RTK ایمنی پرواز را افزایش می دهد و به طور همزمان دادههای دقیق از نظرسنجی های پیچیده، نقشه برداری و بازرسی ها را وارد می کند.
RTK Phantom 4 را با سهولت در کارهای حرفه ای استفاده کرد. Phantom 4 RTK قادر است به راحتی به ایستگاه D-RTK 2 Mobile متصل شود و علاوه بر این، اتصال از طریق NTRIP (انتقال شبکه از RTCM از طریق پروتکل اینترنت) از طریق یک دانگل 4G یا نقطه اتصال Wi-Fi ممکن است و ذخیره داده های ماهواره ای برای پست کینماتیک پردازش شده (PPK).

فانتوم 4 RTK Phantom4 RTK

ورود اطلاعات دقیق با TimeSync

برای استفاده کامل از ماژول های موقعیت یابی Phantom 4 RTK، سیستم TimeSync جدید شبیه به داده های کنترل کننده پرواز و Camera و ماژول RTK به طور مداوم از یکدیگر است. علاوه بر این TimeSync تضمین می کند که هر عکس با metadata دقیق مجهز شده و اطلاعات موقعیت را برای نتایج مطلوب و دقت در روش فوتوگرامتری در centerCMOS رفع کند.

فانتوم 4 RTK Phantom4 RTK

سیستم دوربین با دقت بالا

کوادکوپتر فانتوم4 RTK با دارا بودن دوربین  دوربین 20 مگاپیکسلی با سنسور 1 اینچی CMOS میتوان بهترین تصاویر را ضبط کرد.

فانتوم 4 RTK Phantom4 RTK

برنامه مخصوص برای برنامه ریزی پرواز

برنامه جدید GS RTK به خلبانان اجازه کنترل هوشمند phantom 4 RTK را میدهد. برنامه علاوه بر حالت های پرواز سنتی، دو حالت جدید برنامه ریزی: فتوگرامتری و ایستگاه های بین راه را ارائه می دهد. حالت های برنامه ریزی می تواند کارهای خودکار را با اجازه دادن به خلبانان مسیر پرواز هواپیمای بدون سرنشین را تنظیم کند، در حالی که به راحتی تنظیم پارامترهای مانند سرعت همپوشانی، ارتفاع، سرعت هوایی و تنظیمات دوربین را تنظیم می کند.

برنامه GS RTK به طور خاص برای کاربران حرفه ای طراحی شده است و بنابراین ویژگی های بسیاری برای نقشه برداری و بازرسی دارد. این برنامه قادر به بارگذاری فایل های KML به طور مستقیم است، در نتیجه اجازه برنامه ریزی مسیرهای پرواز  را میدهد.

فانتوم 4 RTK Phantom4 RTK

پشتیبانی از Mobile SDK

کوادکوپتر فانتوم 4 RTK با DJI Mobile SDK سازگار است و امکان بیشتری برای اتوماسیون و سفارشی سازی در ترکیب با یک دستگاه تلفن را فراهم میکند.

فانتوم 4 RTK Phantom4 RTK

سیستم انتقال تصویر OcuSync

phantom 4 RTK با سیستم انتقال تصویر OcuSync امکان استفاده از تصاویر قابل حمل HD و انتقال تصویر با محدوده تا 7 کیلومتر دارد .

بدون مانع و تداخل، سازگار با FCC حداکثر فاصله پرواز یک مقدار مرجع برای قدرت سیگنال و استحکام است. در غیر این صورت مجاز است، یک هواپیمای بدون سرنشین همیشه باید با تماس تصویری پرواز کند.

فانتوم 4 RTK Phantom4 RTK

 

سازگاری یکپارچه با ایستگاه موبایل D-RTK 2

پشتیبانی  فانتوم4RTK از ایستگاه موبایلی D-RTK2 برای انتقال داده ها در زمان واقعی را دارد. طراحی ناهموار ایستگاه موبایل و OcuSync 2.0 دقت را به نزدیکترین سانتی متر در شرایط نامطلوب ارائه می دهد.

فانتوم 4 RTK Phantom4 RTK

 

سرمایه گذاری در  تکنولوژی های روز

با یک برنامه، برنامه ریزی پرواز یکپارچه (GS RTK) و یک روش آسان برای جمع آوری داده های RTK (شبکه RTK یا ایستگاه موبایل D-RTK 2)، خلبانان یک راه حل جامع برای نقشه برداری، نقشه برداری و بازرسی در دست دارند.

فانتوم 4 RTK Phantom4 RTK

——————————————————————————–

کاتالوگ DJI phantom4 RTK

فایل PDF

X